czwartek, 21 sierpnia 2014, 16:19

Moje ulubione aplikacje na Windows Phone

Od pół roku jestem posiadaczką smartfona z systemem Windows Phone. W życiu nie pomyślałabym, iż taki telefon będzie mi towarzyszyć każdego dnia. Wcześniej byłam posiadaczką tradycyjnego telefonu, bez dostępu do internetu czy też systemu Android lub Windows Phone. Przyznam szczerze, że ilość aplikacji na smartfony jest nie do zliczenia. Odkąd jestem posiadaczką telefonu z dostępem do internetu, stałam się maniaczką aplikacji. Dzisiaj pokażę Wam moje ulubione, które używam najczęściej.

1) Instagram
Jestem posiadaczką konta na Instagramie już od jakiegoś czasu, ale szczerze powiedziawszy używam go "intensywnie" dopiero od miesiąca. Na początku byłam średnio do tej aplikacji przekonana, lecz z czasem uzależniłam się od niej. Zauważyłam nawet, że osoby wrzucają na nią częściej zdjęcia niż na facebooka :-) 
Oczywiście zapraszam i Was do mojego prywatnego świata, którym dzielę się na Instagramie: http://instagram.com/lasoa1

2) Facebook
Tej aplikacji nie muszę Wam chyba przedstawiać, ponieważ znacie ją doskonale. Lubię przebywać na facebooku i podglądać co dzieję się u innych lub też wypełniać facebookowe konkursy.

3) Messenger
Jak dobrze wiecie, dużo przebywam za granicami kraju, a ta aplikacja ułatwia mi kontakt z najbliższymi z kraju i nie tylko. Świetnie się sprawdza, a w dodatku nie pobiera zbyt dużo transferu. Dodatkowo powiadamia nas o każdej nowej wiadomości na facebooku.

4) Bing Wetter
Każdy dzień zaczynam od sprawdzenia prognozy pogody. Lubię wiedzieć jaka będzie pogoda danego dnia lub też w nadchodzących dniach. Prognoza pogody w tej aplikacji sprawdza się w 90%, co uważam za sukces :-)

5) DIC - o POL - GER
Słownik polsko - niemiecki, który ułatwia mi życie, gdy nie znam znaczenia danego słowa. W związku z tym, iż wciąż uczę się intensywnie używam jej dosyć często.

6) Benji Bananas
Tej aplikacji używam najczęściej w poczekalni u lekarza, podczas jazdy samochodem lub autobusem. Gra nie jest zbyt skomplikowana, ale wciąga i to bardzo ;-) 

Dzisiaj przedstawiłam Wam 6 ulubionych aplikacji z wielu. Najbardziej ubolewam nad tym, że nie ma Candy Crush na Windows Phone, ale mam nadzieję, że się w końcu doczekam. 

A jakie są Wasze typy aplikacji na Windows Phone lub Android?

18 komentarzy:

 1. Ja mam Androida :D. W sumie nie mam ulubionych. Ale tak to lubię Couple i messengera :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja pod tym względem jestem z innej epoki, bo nawet fejsa nie mam (chociaż myślę o założeniu), a telefon to muszę mieć z przyciskami i klapką:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo tak! Zdecydowanie telefon z internetem zmienia wszystko. :P

  OdpowiedzUsuń
 4. ja powiem szczerze mam mało aplikacji, nie mam fejsa i instagrama może to się kiedyś zmieni kto wie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystam tylko z trzech pierwszych aplikacji, reszty nie znałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętam, jak się zarzekałam, że nigdy smartfona, że po co, że na co. A teraz przepadłam, tak samo, jak z instagramem. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam Androida. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia:) A na instagramie już obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja używam telefon tylko do dzwonienia i sprawdzania poczty ;) aa, jeszcze służy mi jako budzik i kalkulator ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też mam od roku Windows Phone, ale mam więcej ulubionych aplikacji :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakich? :D Ja też mam więcej, ale nie chciałam zaśmiecać :D

   Usuń
 10. Mam androida i żałuję ;(
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Używam z nich tylko Instagram i bardzo lubię :) Świetnymi zapychaczami czasu są natomiast 2048 i candy crash saga :)

  OdpowiedzUsuń
 12. I ja jestem uzależniona od aplikajci :) z Twoich mam 3 pierwsze :) Do pogody mam inną i też zawsze sprawdzam, :D

  OdpowiedzUsuń
 13. a ja polecam Ci KurJerzy, appka do sledzenia przesyłek, Listonic do zakupów też fajna i jeszcze Any.do do zarządzania zadaniami, do pogramia oczywiście Fruit Ninja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje CI bardzo za doradzenie. Sprawdzę te aplikacje ;-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...